ŞİRKET PROFİLİ


F
irmamızın kurucusu Hakkı Hatatoğlu’nun özgeçmişi:


1972 yılı İ.T.Ü. Elektrik Fakültesi mezunudur. 1970 – 1974 yılları arasında Bursa Yapı işleri II. Bölge Müdürlüğü'nde Kontrol Mühendisliği, 1974-1977 Yılları arasında Adapazarı T.Z.D.K. Traktör Fabrikamızda Müh. Yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1977 yılında Serbest hayata atılmıştır. Önce Eltes Mühendislik adı altında çalışmış, 1989 Yılından itibaren de Eltes Eletrik San. Tic. Ltd. Şti. yi kurarak Ticari hayatını bugüne kadar devam ettirmiştir.

1993 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız ağırlıklı olarak bir Taahhüt Firmasıdır. Aynı zamanda her nevi A.G. ve O.G. Elektrik Malzemeleri satışı yanında Pano Tablo imalat ve Proje konusunda uzman bir kuruluş olmuştur.

Faaliyetlerimizi, Elektriğin her dalında; örneğin Aydınlanma Tesisleri A.G. ve O.G. Elektrik dağıtım ve kuvvet tesisatı , Trafo ve E.N. Hattı tesisleri , jeneratör montajı, yangın koruma ve güvenlik sistemleri, ses yayım sistemleri gibi konularda yüzlerce arazi ve tesise imza atmış montaj -İşletme bakım ve danışmanlık hizmetleri veren ve bu konularda uzman kadrolara sahip bir firmadır.

 
 
© 2014 ELTESELEKTRİK
MND Ajans